20 let

věk

171 cm

výška

66 kg

váha

7 wins | 4 losses

MMA

  • 2018

    Amatérský mistr ČR v MMA

Jak už jsem zmínil, dělám MMA. Pravidelně chodím na postojové tréninky, kompletní tréninky MMA a zem, tedy BJJ, grapling. Tento sport mi nejvíce sedí. Prostě jsem se v něm našel.

Když mi bylo 16 let, hodně jsem cvičil a chtěl jsem vyzkoušet něco nového, takže jsem začal chodit v Trutnově na čerstvě otevřené MMA. Tam mě to chytlo a už nepustilo.

V GLG aktivně trénuji od 18 let, od kdy mám řidičák a mohu dojíždět. O GLG mi řekl trutnovský trenér Karlos, který mě i brával do GLG gymu, když mi bylo ještě 17.

GLG je pro mě součást života, kde trávím většinu svého volného času. Beru to jako místo, ze kterého se mohu někam dostat a aspoň trochu se přiblížit svému snu. A to nejen díky kvalitnímu tréninkovému prostředí, ale i díky lidem, jako je Hanzák nebo ostatní trenéři. Důležitou osobou pro mě je Milan Tomeš, který mi jako trenér neskutečně sedl.

Získal jsem titul amatérského mistra ČR do 66 za rok 2018. Ale jako obrovské zkušenosti si určitě vážím i reprezentačního startu na Mistrovství světa v Bahrainu.

Můj největší MMA vzor je Conor McGregor. Nebudu chodit kolem horké kaše, mým snem je UFC a pro jeho naplnění dělám maximum.

Soutěživý určitě jsem, atmosféra mě také baví. Chtěl bych se tímhle sportem jednou živit a zajistit tak sebe i lidi kolem, hlavně mamku a bráchy. A myslím, že GLG je skvělý start k tomu být jednou velké české MMA jméno.

Lidem, kteří nikdy nedělali bojové sporty a chtějí začít, mohu vzkázat jedno: na nic nečekejte, nic neodkládejte, běžte do GLG! Ani nebudete vědět, jak rychle vás to chytne!