FAQ

Máš otázky? To je dobře. Neboj, jsme zvyklí odpovídat, navíc hodně otázek se opakuje, takže jsme pro tebe sepsali ty nejčastější dotazy a rovnou na ně odpověděli. Třeba mezi nimi najdeš i ty své…

Co si mám přinést na první trénink?

Vezmi si sportovní oblečení – bez kapes a zipů. Vhod ti přijde taky ručník. A za borce budeš, když si s sebou rovnou přineseš chránič zubů. Proč? Úsměv máš jen jeden, tak si ho chraň. Chránič seženeš v obchodech se sportovním vybavením nebo na internetu.

Jak začít? Jsem začátečník. Na jaký trénink mám dorazit?

Mrkni do našeho rozvrhu, vyber si sport, který tě zajímá a přijď na termín, který je označen jako BASIC. Tam budeš ve správných rukou.

Jaký je věkový průměr na vašich lekcích?

Nejčastěji k nám chodí sporťáci ve věku od 16–30 let. Ale věk není překážka, ani nízký, ani vyšší.

Nemám vlastní rukavice ani chrániče. Mohu si na první lekci nějaké zapůjčit?

Jasně, půjčíme ti, co najdeme. Teda kromě chrániče zubů – což jistě chápeš, že by bylo poněkud nehygienické. Ale s rukavicemi není problém. Na prvním tréninku ti taky poradíme, kde si můžeš správné vybavení koupit a podle čeho vybírat.

Jaké máte provozní hodiny?

U nás můžeš trénovat denně, záleží na domluvě. Aktuální rozvrh vypsaných veřejných lekcí pak najdeš zde: http://goodluckgym.cz/rozvrhy-treninku/

Nestíhám vypsané tréninky. Je možnost individuálních tréninků? Kolik stojí?

Jasně, domluvit jde všechno. Naši trenéři na box, Thajský box a MMA poskytují i soukromé lekce. Ozvi se jim a na ceně se domluvíte.