23 let

věk

182 cm

výška

82 kg

váha

2 wins | 1 losses

MMA

5 wins | 0 losses

Muay Thai

Slyšel jsem od pár lidí, že v hradeckém GLG je super tým s kvalitními zápasníky. Přišel jsem na sparingy boxu a Hanzák (Jan Voborník) se mě rovnou zeptal, jestli nechci zkusit i MMA. Začal jsem chodit na tréninky MMA, BJJ a Thajského boxu. V MMA a v Thajském boxu nyní aktivně zápasím, sbírám zkušenosti zatím jako amatér.

Teď už chodím do GLG třetím rokem. Je jako moje druhá rodina. Potkal jsem zde partu skvělých lidí, od trenérů, po zápasníky, a cítím se tady jako doma. Řekl bych, že se tady všichni vzájemně motivujeme a posouváme dopředu.

Když jsem měl v roce 2018 první zápas MMA na galavečeru Fusion FN v Hodoníně, byla to pro mě velká psychická zkouška a obrovská zkušenost.

Jsem teprve na začátku, tak o nějakém největším úspěchu ještě nemůžu moc mluvit, ale vyhrál jsem zatím všechny 4 zápasy na letošním ročníku amatérské ligy v Muay thai (2019). A v červnu se snad poperu o titul amatérského mistra ČR v MT.

Vzorem mi jsou různí šampioni, kteří dělají atraktivní zápasy a jdou do konce, za hranice svých sil, protože chtějí ukázat, co v sobě mají. Například bývalý šampion UFC Anthony Showtime Pettis, Mark Hunt a další.

Mým cílem je být úspěšným zápasníkem. Myslím, že tenhle sport je ideální pro soutěživé typy. Baví mě na něm všechno, od atmosféry, přes soutěžení, po získávání zkušeností. Dělám to pro sebe i pro úspěch.

Zkuste to, zažijte to a pochopíte, proč to děláme.