21 let

věk

176 cm

výška

66 kg

váha

3 wins | 1 losses

BOX

  • 2019

    Amatérské MČR v MMA do 66 kg

Dělám MMA již dva roky, předtím jsem hrál 9 let fotbal. K tomuhle bojovému sportu jsem se dostal přes kamarády (úspěšní hokejisté), kteří jednoho dne přinesli MMA rukavice. Vyzkoušel jsem si je spíš z legrace, ale chytlo mě to. Od té chvíle jsem věděl, že přesně tohle chci dělat.

GLG navštěvuji od srpna 2018. Už ani nevím, jak jsem se o GLG dozvěděl, šli jsme s kamarády z Gymu od Lungrika na sparringy do GLG a už jsem zde zůstal.

Pro mě GLG momentálně znamená rodinu, ne druhou, ale první. Trávím zde vlastně všechen svůj volný čas, takže s lidmi z GLG jsme v kontaktu každý den. A potkal jsem tu člověka, který mě hodně ovlivnil. Je to naše Gabuna.  Moje životospráva do té doby nebyla nic extra, kouřil jsem, pil hodně alkoholu atd. A ona mi v tomhle směru ukázala, co a jak. Momentálně nekouřím, dodržuji zdravé stravování a je mi skvěle.  Díky, Gabuno.

Můj největší úspěch je nejspíš výhra v MMA zápase na Amatérské lize. A můj druhý velký úspěch je prohra na Amatérské lize. Ať výhra nebo prohra, oba zápasy mě posunuly, našel jsem díky nim chyby a dostal tak možnost ke zdokonalení sebe sama.

Můj vzor v MMA je Khabib Nurmagomedov, protože ten kluk je jako z jiného vesmíru ohledně wrestlingu a ground game. A Nate Diaz.

Vzkázal bych všem, které zaujaly bojové sporty, ať na nic nečekají. Pak vás bude mrzet, že jste s nimi nezačali už dřív. Tak to mám teď já.